Prima / Despre Agenţie / Aparatul central
Aparatul central

 

Agenţia "Apele Moldovei"

str.Gheorghe Tudor, 5, etj. 5, or.Chişinău, MD 2028, Republica Moldova

Tel.: 022-280-700, Fax.: 022-280-822, e-mail: agentia_am@apele.gov.md


Numele, prenumele

Denumirea subdiviziunilor şi funcţiilor

Nr. bir

Telefon de serviciu, e-mail

  Conducerea     


 

Andrei Antonevici

Director



503



022-280-700

andrei.antonevici@apele.gov.md


Radu Stratuța

Director adjunct



502



079299900

022-280-965

radu.stratuța@apele.gov.md

Radu Cazacu

Director adjunct

512A

076077676

022-280-794

radu.cazacu@apele.gov.md

  

 

 

Secretar administrativ



501


022-280-700

fax.: 022-280-822

agentia_am@apele.gov.md

  Direcţia Alimentare cu Apă  şi Canalizare    


 

Liviu Mancuș 

Şef direcţie



513


022-280-757

liviu.mancus@apele.gov.md

 


Vladimir Cărbune

Specialist principal



514



022-280-757

vladimir.carbune@apele.gov.md


 

Cristina Rudi 

Specialist principal



514


022-280-819

cristina.rudi@apele.gov.md


Ana-Maria Cojocaru

Specialist principal



514



022-280-757

ana-maria.cojocaru@apele.gov.md 

  Direcţia Managementul Resurselor de Apă     

 

Şef direcţie



403



022-280-928

 

Mariana Codreanu 

Specialist principal

403


022-280-928

mariana.codreanu@apele.gov.md

Dumitru Proca

Specialist principal



403


022-280-928

dima.proca@apele.gov.md

Lidia Marian

Specialist principal

403

022-280-928 

lidia.marian@apele.gov.md


 

LiubaSecareanu 

Specialist principal



403



079550090

liuba.secareanu@apele.gov.md

Rodica Martea


Specialist principal

403

079550090

rodica.martea@apele.gov.md

  Direcţia Hidroamelioraţie, Monitorizare și Supraveghere    



Victor Cibotari

Şef direcţie



508



022-280-753

079777447

victor.cibotari@apele.gov.md

 

Eugen Belîi

Specialist principal



508



022-280-753

079777447

eugen.belii@apele.gov.md

Tatiana Efremova

Specialist principal

508


022-280-753

079777447

tatiana.efremova@apele.gov.md

Cristina Ursachi

Specialist superior

508


022-280-753

079777447

cristina.ursachi@apele.gov.md

  Serviciul financiar administrativ    

Diana Cvasniuc 

Sef serviciu, contabil șef

507



079100520

 

diana.cvasniuc@apele.gov.md


  Serviciul Juridic    

 


Ion Cucereavîi

Şef serviciu juridic



509



022-280-752

ion.cucereavii@apele.gov.md

 

 

 

Alexandru Cojocari

Specialist principal



509



022-280-752

alexandru.cojocari@apele.gov.md

  Serviciul Resurse Umane    

Dorina Balan

Șef serviciu



515



076703620

dorina.balan@apele.gov.md


Iulian Sorbală 

Specialist principal

515

076703620

iulian.sorbala@apele.gov.md 

  Serviciul Investiții Capitale și Implementarea Proiectelor    
Vlad Ceban

Specialist principal

504

079990040

vlad.ceban@apele.gov.md

  Serviciul Audit Intern    



 

Specialist principal



516



022-280-962

adresa web: apelemoldovei.gov.md  /  e-mail: agentia_am@apele.gov.md 

  Mărimea textului în document
Close
Plasează articolul în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 
 
Noutăţi      Legislaţie      Activitate      Hărţi      Informaţii utile      REVISTA APELOR      Sistemul Geografic Informațional în domeniul Apelor      Achiziții publice
Tel. (+373) 022- 280-700
(+373) 022-280-965
  Fax. (+ 373) 022-280-822   Adresa: str. Gheorghe Tudor, 5, etj. 5, MD-2028, Chişinău, Republica Moldova
actualizat la: 10.10.2019
Prima Prima      Contact Contact      Harta Harta vizitatori: 919499        Creat de BRAND.MD      sus sus